sobota, 5 stycznia 2013

017. Dwa winyle i czerwone Invincible

   Hej ;D
   Wreszcie udało mi się opublikować posta, w którym zaprezentuję Wam ostatnio wylicytowane przeze mnie rarytasy oraz jedną, mniej istotną, płytę.
   Zacznijmy od, najważniejszego, czerwonego Invincible. Na tą (czy tę) płytę czekałam dość długo, gdyż list szedł aż z Irlandii. Martwiłam się, że płyta może okazać się podróbką, gdyż sprzedawca nie dodał real foto, a do tego ta cena - jedynie 20zł z przesyłką! Jestem z siebie dumna, że udało mi się to tak tanio kupić. Teraz zostały mi pozostałe cztery kolory, srebrne już mam.


   Drugim cudeńkiem okazał się Scream na winylu, którego wylicytował mi tata, za co baaardzo dziękuję ;3 Udało mu się wygrać tą (czy tę ;D) licytację z wynikiem 40 zł. Braliśmy udział jeszcze w licytacjach Jam i You Are Not Alone na winylu, ale gdy cena doszła 100 zł zrezygnowaliśmy. Będą jeszcze inne okazje ;)
   Ostatnią prezentowaną płytą zostanie Alright Janet Jackson na winylu. Cena 22 zł. Nie ma się co o niej rozpisywać, nawet nie zdążyłam jej przesłuchać. Aj... Teraz tyle na głowie z powodu wystawiania ocen, ale już piątek, więc z większym zapałem wracam do blogowania
   Tak więc taką krótką sentencją kończę dzisiejszą notkę i zapraszam na kolejną już niebawem ;)

5 komentarzy:

 1. Fajnie,że Twoja kolekcja się powiększa.Muszę przyznać,że Ci jej zazdroszczę...ale dzięki Tobie ostatnio zaczęłam licytować 2 winyle Michaela i myślę,że uda mi się wygrać licytację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, zazdroszczę. Postanowiłam sobie że też zacznę kolekcjonować rzeczy związane z MJ. Tylko u mnie potrwa to trochę długo. Na razie nie mam wiele, ale kto wie ... ? xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty Laura zawsze na jakieś okazję trafisz, bo tylko 20 zł to mało jak z przesyłką :D

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zdobyczy. Do mnie niedługo przyjdzie niebieska Invincible. K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę tych zdobyczy ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń